Rozwiązany: Battlefield Bad Company 2 czarny ekran- Pomocy!

Witam! Otóż mam taki problem. Podczas uruchamiania gry wyskakuje okno, po chwili wydaje się, że gra się uruchamia, a zostaje tylko czarny ekran i kursor na środku. Na jakiekolwiek działania gierka reaguje wysypem do pulpitu. Nie wiem już co robić, przeszukałem google'a i nic nie znalazłem. Gra nie była aktualizowana, bo nie mam neta na drugim kompie. Mój konfig to Intel Core 2 Duo E7400 2,8GHz|Asus Radeon 4550|2GB RAM| Vista SP2. Stery do grafy również najświeższe. Niech ktoś pisze, jeśli ma pomysł, co zrobić z tym fantem.
Gry nie odpalisz jak nie zaktualizujesz.
Dzięki wielkie. Męczył bym się z tym do końca świata.
Witam a jak zaktualizowac grę ? Pozdrawiam.

Witam a jak zaktualizowac grę ? Pozdrawiam.

Gra aktualizuje się automatycznie po kliknięciu na jej ikonkę (włącza się BFBC2 Updater)
Aa too elegancko,dziekuję.
Jeszcze raz ja... Aktualizacja nie pomogła... Problem ten sam, co wcześniej....
Jeśli masz to odinstaluj betę BC2.
Jeśli możesz (bo masz na płytce, a nie z EA Store) to reinstall gry.
Reinstall chwilowo pomógł... Gra się uruchomiła, ale sterowanie było pokiełbaszone... Wiec zrestartowałem Windowsa, i znów to samo... Nie czaje tej gry... Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?

Nie wiem, czy to ważne, ale powiem. Jak sprawdziłem plik .exe to był w wersji 1.01.0. I to mimo, że aktualizacja została przeprowadzona pomyślnie. Czy to coś znaczy?
Witam, mam podobny problem tylko że gdy próbuje włączyć Single Player. Wybieram poziom trudności a potem duszę start i pojawia się czarny ekran Co może pomóc na tą "dolegliwość" ? W menadzeże zadań stan wykazuje że BF:BC2 jest uruchomiony. Gra posiadam orginalną z Ultimy.
Proszę o pomoc... po rewelacjach z c2.cab corrupted error przyszedł kolejny problem: po połączeniu z serwerem, przez 2 sekundy widać ekran wyboru klasy postaci, po czym... gra się wyłącza O.O ktoś wie jak to naprawić?
Mi częściowo udało się rozwiązać swój problem. Wystarczyło delikatnie zmienić ustawienia w pliku konfiguracyjnym, i w linii Fullscreen zamiast true wpisać false. Co prawda gra otwiera się w okienku, ale przynajmniej działa. Jeśli ktoś ma taki problem nie próbuje...
Ale też Ci gra się crashowała po połączeniu z serwem? ja próbowałem dotąd zmieniać tryby zgodności, firewalla, i nic ;/
Dobra, przeinstalowałem bc2 na polską wersję językową, odpaliłem w oknie i ustawiłem niskie rozdzielczości. Podziałała, ale z niebotycznymi lagami i crashem, gdy trzech oponentów zaczęło strzelać do mnie w heli -.-
Może po prostu sprzęt nie daje rady? U mnie problem był trochę innej natury.
@UP to nie to, mam HD4850, C2D E7300 2.6GHz, 4GB RAM, W7 32bit. No i beta działała w porządku, bez lagów ani nic.
To w zasadzie ten sam konfig co mój... Popróbuj powyłączać wszystkie inne aplikacje i programy, podobno niektórym przez Asus gamerOSD wywalało...
Problem rozwiązany, więc temat zamykam.
W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.